Home INFO Бритни Спирс повторно има проблеми со менталното здравје?!

Бритни Спирс повторно има проблеми со менталното здравје?!

реклама:Велигден со Стаф

Контроверзната поп пејачка Бритни Спирс е повторно бремена и со својот вереникСем го очекуваат своето прво заедничко дете.

Бритни предизвика загриженост кај обожавателите откако на својот Инстаграм објави неколку фотографии на кои е целосно гола.

Изгледам десет години помладо кога сум на одмор, напиша Бртни, и објасни дека фотографијата е направена пред да забремени, на одмор во Мексико.

Бројни беа коментарите на нејзините фанови кои се прашуваа зошто има потреба разголената фотографија да ја споделува неколку пати.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------