Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Бритни Спирс повторно одлепи! Се снимаше гола и видео го објави на...

Бритни Спирс повторно одлепи! Се снимаше гола и видео го објави на Инстаграм (видео)

реклама:Лето во Банско

Дека на Бритни Спирс и фали некоја жичка повторно заклучуваме откако пејачката повторно шокира со нова објава на својот Инстаграм профил.

Откако по 13 години таа конечно го ослободи своето богатство од татко и кој и беше старател и одговорен за нејзиното богатство, пејчката не мирува.

По лудите видеа и непромислени објави таа ги шокираше свите со новата објава каде што позира потполно гола.

„Енергијата на слободна жена, никогаш подобро чувство“, напиша пејачката во описот на новата контраверзна објава.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------