Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Бритни Спирс со јавна поддршка до Еминем по скандалот на „Супер бол“

Бритни Спирс со јавна поддршка до Еминем по скандалот на „Супер бол“

реклама:Велигден со Стаф

Д-р Дре, Снуп Дог, Кендрик Ламар и Мери Џеј Блајџ и Еминем направија вистински спектакл на паузата меѓу натпреварот на годинешното издание на „Супер бол“ спектаклот во неделата.

Во понеделникот на Инстаграм, Бритни сподели клип од Еминем и ја пофали неговата енергија на самиот настап.

Како одговор на објавата на Бритни, Гвен Стефани напиша: „feel u“.

Сево ова го привлече вниманието и малку го засени прекрасното шоу заради настапот на Еминем кој се најде на насловните страници ширум светот, бидејќи кон крајот на сетот тој даде политичка изјава клекнувајќи на сцената и држејќи ја главата со раката една минута.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------