Home INFO Брус Вилис „ѓон“ пијан едвај излезе од ноќен клуб /ФОТО/

Брус Вилис „ѓон“ пијан едвај излезе од ноќен клуб /ФОТО/

фото: Инстаграм
реклама:ХитКујна канал

Популарниот актер Брус Вилис повторно уловен во алкохлизирана состојба.

Светските таблоиди после долго време откако се одвикнуваше од алкохолот повторно го уловија актерот в пијана состојба како излегува од познат клуб при неодамнешната посета на Велика Британија.

Имено, фотографите успеале да го уловат во незгоден момент додека пијаниот актер се упатувал кон своето возило, при тоа едвај движејки се со помош на телохранителот.

Дали актерот повторно ќе се врати на својот порок или ова е само за една вечер ќе покажат таблоидите наскро.

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“
Loading...