Home INFO Милионски хонорар за Меган Маркл ако се појави во последната епизода на...

Милионски хонорар за Меган Маркл ако се појави во последната епизода на „Suits“

реклама:G Natural

Откако се омажи за принцот Хари, Меган Маркл ја остави филмската индустрија зад себе.

Но последните информации од продуцентите на NBC Universal велат дека се подготвени да понудат огромна сума за хонорар доколку Меган се одлучи да се појави во последната епизода од серијата во која што ја стекна својата тв популарност како Рејчел Зејн.

Се претпоставува дека станува збор за сума од околу 2 до 6 милиони долари, за да се појави во 2 минутна епизода.

Меган сеуште не се огласила за оваа понуда, а преговорите се најавуваат наскоро, изјавил извор за Daily Star.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------