Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Брутално секси, Јелена Карлеуша го здрма своите фанови со серија фотки на...

Брутално секси, Јелена Карлеуша го здрма своите фанови со серија фотки на Инстаграм (фото)

реклама:G Natural

На Јелена Карлеуша очигледно многу и недостасувал ноќниот живот па по олабавувањето на мерките во Србија таа буквално е постојано излезена сосвоите пријатели.

На својот Инстаграм објави и серија фотографии од нејзиниот изглед во кои е брутално секси. Коментарите не запираат а Карлеуша откако ослабе не престанува да провоцира и да ги истакнува облините.

View this post on Instagram

Hello✌???? in @prettylittlething ????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------