Home INFO Лепа Брена конечно со нова фризура, за прв пат со ваква боја...

Лепа Брена конечно со нова фризура, за прв пат со ваква боја (фото)

реклама:G Natural

Откако заврши карантинот и се отворија границите Лепа Брена и својот сопруг веднаш заминаа на патување.

Откако се отворија границите, Лепа Брена и Боба летнаа за Монако (фото)

Таа во моментов е во Монако каде што ужива во природа сонце и плажа, а дека се чуствува одлично покажа и со фотаграфиите кои ги објави на својот Инстаграм.

Она што го привлече внимнието на сите беше нејзиниот нов стајлинг, т.е новата фризура и боја на коса, која ги воодушеви фановите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------