Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Бугарчиња удрија и по Елена Ристеска, но нашето девојче веднаш врати!

Бугарчиња удрија и по Елена Ристеска, но нашето девојче веднаш врати!

реклама:Велигден со Стаф

Нашата убава пејачка Елена Ристеска овие денови наиде на бугарска провокација од некој си извесен Краси.

Под нејзина фотка која што таа ја сподели на социјалните мрежи се закачи едно бугарче кое сакаше да ја испровоцира па и остави коментар под сликата : „Само една Бугарка може да е толку убава“, на што Елена веднаш му одговори дека е Македонка чиста!

Бугарска работа беспотребни провокации од некој си НИКОЈ!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------