Home INFO Бугарската пејачка Марија за роденден од дечкото ја доби „Ла мајами“ за...

Бугарската пејачка Марија за роденден од дечкото ја доби „Ла мајами“ за 10 000 евра /ВИДЕО/

реклама:G Natural

Познатата бугарска секси пејачка Марија за нејзиниот 37ми роденден направи голема забава а на истата ја промовираше и својата нова песна со спот која што е преработка на хитот на МС Стојан „Ла мајами“.

Имено таа му искеширала 10 000 евра за авторските права на МЦ Стојан за оваа песна и веднаш успеала да се искачи високо на топ листите во Бугарија.

Она што го шпекулираат бугарските медиуми е дека овој хит и е роденденски подарок од нејзиниот нов дечко со кој што од неодамна се забавува.

Повторно во секси издание снии провокативен спот со кој што и овој пат ги воодушеви своите фанови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------