Home INFO Заради срамот од снаата, мајката на Душко Тошиќ ја напушти семејната куќа

Заради срамот од снаата, мајката на Душко Тошиќ ја напушти семејната куќа

реклама:G Natural

Поради големиот секс скандал на Јелена Карлеуша на мета на медиумите а и соседите, е и мајката на Душко Тошиќ, која што покрај се не успеала да остане рамнодушна и да го издржи притисокот од скандалот и решила да се отсели од семејната куќа.

Нивната семејна куќа се наоѓа во близина на Зрењанин во селото Орловат од која мајката на фудбалерот Николета ги спакувала работите и заминала кај сестрата на Душко, Катерина која што живее во Зрењанин.

-„Доаѓа само да ја види куќата и веднаш си оди, Николета е под голем стрес поради срамот на нејзината снаа. Ова е голем срам за семејството Тошиќ“ – рекле соседите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------