Home INFO Заедничкиот бизнис сеуште ги поврзува Анџелина Џоли и Бред Пит најавуваат заеднички...

Заедничкиот бизнис сеуште ги поврзува Анџелина Џоли и Бред Пит најавуваат заеднички бренд

реклама:G Natural

Иако се шпекулираше дека по разводот ќе го продадат имотот сепак поранешните сопружници Анџелина Џоли и Бред Пит и понатаму заедно се грижат за винаријата во Франција која што ја купија во 2012 година и го промовираа нивното прво вино.

Имено тие се согласиле оваа заедничка инвестиција да ја сочуваат и да остане на нивните деца, а во меѓувреме најавуваат и промоција на нивното второ вино „Студио“ во чест на музичката историја на овој имот.

Тие неодамна беа фотографирани заедно и тоа е прв пат од заедничките фотографии во 2016 година каде што соопштија дека се разведуваат.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------