Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Четири милиони лајкови за голата фотка на Ким Кардашијан (фото)

Четири милиони лајкови за голата фотка на Ким Кардашијан (фото)

реклама:G Natural

И повторно ријалити ѕвездата Ким Кардашијан се потруди да биде дел од светските медиуми откако информацијата за разводот веќе не е бум.

Таа на својот Инстаграм објавила гола фока која за кратко време добила 4 милиони лајкови но и многу поделени позитивни и негативни коментари.

Ова е фамозната фотка од Ким…

БОНУС ВИДЕО:
ТОП 3 ИНСТА: Кортни Кардашијан и Кендел Џенер во најмалите бикини во светот имаат само врвки

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------