Home INFO Член од жирито на Ѕвездите на Гранд заразен со корона! Жирито во...

Член од жирито на Ѕвездите на Гранд заразен со корона! Жирито во паника!!

реклама:Велигден со Стаф

Српскиот пејач Ѓорѓе Давид, член на стручното жири во познатото музичко шоу Ѕвездите на Гранд, веќе неколку дена се наоѓа во болница со воспаление на белите дробови и повишена температура.

“Трет ден сум во болница! Прво на инфективно одделение, па денес сум префрлен на пулмологија. Воспаление на белите дробови.

Ми потврдија дека имам Корона вирус, очаен сум! – напиша Ѓорѓе на социјалните мрежи.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------