Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Чучната пред автомат за шампањ, Кајли Џенер во секси поза собра над...

Чучната пред автомат за шампањ, Кајли Џенер во секси поза собра над 6 милиони лајкови…

реклама:G Natural

Кајли Џенер повторно предизвика големо внимание врз себе објавувајки серија фотки каде што е во секси ретро црно бел комбинизон клекнатапред автомат за пијалоци.

И не е потребен било каков коментар затоа што веќе собра скоро 24 илјади коннтари и над 6 милиони лајкови, еве за што…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------