Home INFO Чудна девојка: Ѕирнете го Инстаграм профилот на Метал Дохан, помладата половина на...

Чудна девојка: Ѕирнете го Инстаграм профилот на Метал Дохан, помладата половина на Ал Пачино!

реклама:Велигден со Стаф

Таа е израелска актерка, пејачка и авторка. Има 39 години и најпозната е по улогата во серијата „Weeds“.

Деновиве е актуелна со својот љубовен живот, односно врската со актерот Ал Пачино кој наполни 78 години.

Ѕирнете го нејзиниот Инстаграм профил и тоа е доволно за да имате пртстава за новата љубов на славниот холивудски актер!

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------