Home INFO Чувај го синот од оваа будала: Позната девојка му фрли око на...

Чувај го синот од оваа будала: Позната девојка му фрли око на синот на Брена

реклама:G Natural

Синовите на Лепа Брена се мета на многу девојки.

Додека Филип ужива во брачниот живот со пејачката Александра Пријовиќ, Стефан и Виктор Живојиновиќ се сеуште слободни па честопати медиумите ги поврзуваат со различни девојки.

Во една прилика, Луна Џогани, учесничка во едно српско реално шоу и ќерка на пејачката Анабела била на настап на Стефан Живојиновиќ, па воодушевена од пејачот објавила фотографија, посочувајки и на Брена дека родила ангел.

Изјавата на Луна не им се допаднала на фановите на пејачката па во коментари и оставиле порака да си го чува синот.

“Почитувана Брено, чувајте го синот од онаа будала Луна Џогани. Знаете каква е и што се не правеше во Задруга”, гласеше еден од коментарите, а Брена на ова оставила Like емикон.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------