Home INFO Никогаш не изгледала подобро: Карлеуша фасцинираше со прескапа модна комбинација (фото)

Никогаш не изгледала подобро: Карлеуша фасцинираше со прескапа модна комбинација (фото)

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша веќе неколку години е член на жирито на музичкото шоу Ѕвездите на Гранд.

Пејачката на снимањето на емисијата се појави во издание кое сите ги воодушеви.

Карлеуша беспрекорно искомбинирала модни парчиња во розева и сива боја, а нејзините фанови коментираат дека никогаш не изгледала подобро.

View this post on Instagram

I didn’t come to play????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Еве колку чини секое парче од оваа модна комбинација на Карлеуша.

View this post on Instagram

@karleusastar in: ???????? @celine : • €350 #FlatTop #acetate
???? http://bit.ly/CelineFlatTopSunglasses ???????? @theattico : • €1030 #SingleBreasted #OversizedBlazer
???? http://bit.ly/AtticoSingleBreastedOversizedBlazer SOLD OUT • €370 #HighRise #MiniSkirt
???? http://bit.ly/TheAtticoHighRisePinkMiniSkirt ???????? @missguided : • €33 #bralet #croptop
???? http://bit.ly/Missguided_CL110879 ???????? @victoriabeckham : • €1490 #VBmidnight #OverKnee #boots
???? http://bit.ly/VB_MidnightGreyOK * CAP @onlyonemici // info unavailable * ????????
#JelenaKarleusa #Karleusa
#OnlyOneMici #Celine #TheAttico #Missguided #VictoriaBeckham #OOTD #fashion
#JKsLOOKBOOK #KARLEUSAlookbook

A post shared by JKsLOOKBOOK (@jkslookbook) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------