Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца ќе збесне, додека таа е во Кипар, ќерка и објави слики...

Цеца ќе збесне, додека таа е во Кипар, ќерка и објави слики од дневната соба (фото)

реклама:G Natural

Познато е дека Цеца Ражнатовиќ барем до сега избегнувала да покажува детали од нејзиниот дом а посебно никогаш не сакала тоа да биде објавено во медиумите.

Но додека таа е на одмор со сестра си и внуците во Кипар, ќерка и Анастасија на Инстаграм објавила фотографија на која е седната во дневната соба и позира на новиот мебел во дневната соба кој Цеца го кпила неодамна.

Анастасија очигледно успеала да изнуди воздишки и лајкови кај фановите, но што ќе предизвика кај мајка и очигледно ќе почека таа да се врати.

View this post on Instagram

i'm a barbie girl, in a barbie world💓

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------