Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца ќе збесне, таа и Анастасија без грам шминка објавени на Инстаграм...

Цеца ќе збесне, таа и Анастасија без грам шминка објавени на Инстаграм (фото)

реклама:G Natural

Овие месеци додека трае пандемијата повеќето од јавните личности имавме можност да ги видиме без шминка и во спортска гардероба далеку од светлата на рефлекторите.

Во овие личности можеме да ја вброиме и Светлана Цеца Ражнатовиќ заедно со својата ќерка Анастасија.

Сеуште не е познато кој ги постирал на Инстграм но дефинитивно нема баш да им биде мило кога ќе се видат во природно издание…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------