Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца блеска и кога е закопчана до грло! Пејачката сподели видео од...

Цеца блеска и кога е закопчана до грло! Пејачката сподели видео од нејзиниот посебен ручек со саканиот (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Дека на Цеца Ражнатовиќ и годи новата љубов можеме да заклучиме од сите фотки кои таа ги објавува на социјалните мрежи каде секојдневието го поминува со Богдан.

Кликнете на видеото подолу и видете го нејзиното стори од автомобил каде што е елегантно дотерана за вечера а веднаш потоа и видео од ресторанот каде што ужива со нејзинит сакан.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------