Home INFO Цеца, Брена, Саша Поповиќ… Еве како изгледале балканските ѕвезди на својата матура...

Цеца, Брена, Саша Поповиќ… Еве како изгледале балканските ѕвезди на својата матура (фото)

реклама:G Natural

Голем број јавни личности со задоволство се присетуваат на нивните матурски вечери… што носеле, кој бил нивниот партнер, па дури и како си поминале.

Тие денес се славни и богати, но некогаш изгледале сосема обично, баш како и нивните врсници во средно училиште.

Без професионални шминкери и стилисти, вака изгледале балканските ѕвезди на нивната матура.

Погледнете.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------