Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца и Јелена продиолжуваат да се влечкаат по судови, денеска на ново...

Цеца и Јелена продиолжуваат да се влечкаат по судови, денеска на ново рочиште (фото)

реклама:G Natural

Вечните ривалки Јелена Карлеуша и Цеца Ражнатовиќ се чини дека секој месец се на судење со оглед на тоа дека и двете постојано се во суд заради меѓусебни обвиненија за најразлични клевети и изјави во медиумите.

По 11 дена „пауза“ денеска двете пејачки повторно го привлекоа вниманието врз себе пристигнувајки едната во црна другата во розе комбинација.

За што се судат не е ни така битно (пак е некоја небулоза) сепак јавноста ја интересира повеќе која како пристигна…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------