Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца и Анастасија расположени и загреани со бакнежи ги поздравија своите фанови...

Цеца и Анастасија расположени и загреани со бакнежи ги поздравија своите фанови од кафана од Копаоник (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Како и секоја зима така и оваа Цеца Ражнатовиќ ужива да зимува на Копаоник со своите пријатели и семејството.

Па така и овој пат пејачката неколку пати со различно друштво спои неколку викенда и уживаше во зимската идила, но и кафанското расположение ако се суди по објавените слики и видеа од седенките во кафанчиња.

Овој пат таа е во друштво на својата ќерка, очигледно добро расположени и загреани решија со бакнежи да ги поздрават своите фанови.

Еве како тоа изгледа додека во позадина свири една од песните на Цеца…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------