Home INFO Цеца и оваа пејачка направија луда атмосфера на забавата на Вељко

Цеца и оваа пејачка направија луда атмосфера на забавата на Вељко

реклама:G Natural

Кон крајот на ноември во српската метропола ќе се случи свадбената прослава на Вељко и Богдана Ражњатовиќ.

Како што налага традицијата, младоженците предходно имаат моминска и ергенска забава.

Моминската вечер на Богдана помина во невиден луксуз и гламур, а како беше на ергенската забава кај Вељко, погледнете ОВДЕ.

На забавата кај Вељко која се одржала во неговиот дом на Дедиње, присуствувала и Цеца која не пропуштила да запее во чест на својот син.

Освен Цеца, за веселата атмосфера се погрижила и пејачката Сандра Африка.

 

View this post on Instagram

 

Just look forward, don’t turn back☑️

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------