Home INFO Вака се лумпуваше кај Вељко Ражњатовиќ на ергенска вечер (видео)

Вака се лумпуваше кај Вељко Ражњатовиќ на ергенска вечер (видео)

реклама:G Natural

По гламирозната прослава по повод моминската вечер на Богдана, на ред дојде и вечерта која многумина ја очекуваа, ергенската вечер на синот на Цеца, Вељко.

Младиот боксер се одлучил за интимна вечер во својата вила на Дедиње, а поканети биле најблиските членови од семејството и пријателите.

Цеца се придружила на прославата, па дури и запеала качена на маса!

Еве каква била атмосферата!

 

View this post on Instagram

 

Ovako je Veljko Ražnatović proslavio momačko veče! . . . . #veljkoraznatovic #momackovece #alonovine

A post shared by ALO.RS (@alo_novine) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------