Home INFO Цеца излезе од изолација, еве каде оди?! (видео)

Цеца излезе од изолација, еве каде оди?! (видео)

реклама:G Natural

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ изминативе неколку месеци беше во изолација во својот дом во Белград потполно сама, додека нејзините деца беа на друга локација.

И по карантинската осаменост од видеото кое што таа го објави на Инстаграм може да се види дека таа конечно е со своето семејство и сите заедно одат на роденден кај еден од нејзините внуци Виктор.

Дека е навистина среќна можете да видите и сами…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------