Home INFO Со прва фотографија од синот нашата актерка се заблагодари за честитиките (ФОТО)

Со прва фотографија од синот нашата актерка се заблагодари за честитиките (ФОТО)

реклама:G Natural

За породувањето пред неколку дена на нашата актерка Нина Деа сите пишуваа па таа реши да им се заблагодари за честитките но и да ги изненади своите фанови и пријатели со објава на фотографија на својот син Каи.

На фотографијата напиша:

„Добредојде Каи мама и тато те сакаат. Каи сака да ви се заблагодари на сите за убавите и искрени честитки“ – напиша актерката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------