Home INFO Цеца изолирана и сама, не дозволува никој да и се придружи

Цеца изолирана и сама, не дозволува никој да и се придружи

реклама:G Natural

Фолк пејачката Светлана Ражнатовиќ Цеца во моментов е во еден дел од својата вила и тотално сама изолирана и во карантин.

Бидејки последниот период многу патуваше и настапуваше заради здравјето на другите и претпазливост таа решила да се изолира потполно сама.

Извор близок до пејачката рекол дека дури ни нејзината сестра Лидија не била со неа. Таа гледала вести, серии и читала книги веке 14 дена во изолација.

Вељко и Богдана заради бременоста се кај родителите на Богдана во Тител, а Анастасија кај својот дечко во стан.

Кога ќе реши Цеца да ги изненади своите фанови на социјалните мрежи очигледно нема да помине долго време.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------