Home INFO Изолацијата и удрила во глава, Северина чисти и вежба во кујна(ВИДЕО)

Изолацијата и удрила во глава, Северина чисти и вежба во кујна(ВИДЕО)

реклама:G Natural

Ако мислевте дека од Северина сте виделе до сега се сте се излажале.

Пејачката на Инстаграм сподели видео со своите фанови од домашна атмосфера и од својата кујна каде што ем чисти ем вежба како вистинска домакинка.

За овој перформанс доби куп коментари и лајкови а како тоа изгледа видете сами.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------