Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца Ражнатовиќ доби посветено злато од својот син Вељко на кое е...

Цеца Ражнатовиќ доби посветено злато од својот син Вељко на кое е бескрајно горда (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Во едно интервју пред два дена пејачката Цеца Ражнатовиќ покрај многуте најразлични одговори поврзани со нејзината кариера на новинарот му призна и една ексклузива.

Имено пејачката додаде дека нејзиниот син Вељко заедно со неговиот клуб освоил прв златен медал кој кога се вратил и го ставил на врат и и рекол дека го посветува на неа.

Видно задоволна во бањарка таа зборуваше и за нејзиниот сакан Богдан, стајлингот но и за тоа кога ќе има нови песни.

Погледнете го целото интервју подолу…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------