Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца Ражнатовиќ ги наградува своите фанови со одмор на Малдиви, видете како!!!...

Цеца Ражнатовиќ ги наградува своите фанови со одмор на Малдиви, видете како!!! (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Додека фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ со своите пријатели ужива на Малдиви реши покрај со разголени фотографии во бикини да ги изненади своите следбеници на Инстаграм и со наградна игра само за нив.

Имено пејачката објави видео во кое им кажува на кој начин можат да освојат патување исто такво на какво што е и таа.

Понеделничка секси доза на Цеца Ражнатовиќ од Малдиви (фото)

Па ако сте за Малдивите аплицирајте, еве како…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic)

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------