Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца Ражнатовиќ се вакцинираше, околу неа фотографи и гужва игла нема кај...

Цеца Ражнатовиќ се вакцинираше, околу неа фотографи и гужва игла нема кај да падне (видео)

реклама:G Natural

Најголемата балканска ѕвезда Цеца Ражнатовиќ предизвика големо внимание околу себе вчера додека беше на еден од пунктовите за вакцина против корона.

Таа пред очите на јавноста и стотици фотографи, новинари но и случајни фанови ја прими првата доза од руската вакцина.

Еве како тоа изгледаше:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------