Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца Ражнатовиќ со моќна порака до сите жени (фото)

Цеца Ражнатовиќ со моќна порака до сите жени (фото)

реклама:G Natural

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ е една од нај активните пејачки на социјалните мрежи, па постојано објавува фотографии и видеа од нејзиното секојдневие но и професинални ангажмани.

Она што меѓу последните објави го сподели со фановите беше пораката со која што сакаше да им укаже на несигурните и жените кои се склони кон анализирање на животот и односот со мажите.

Таа на своето стори напиша:

„Не процветува жената во одредени години. Жената процветува со одреден човек“

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------