Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца Ражнатовиќ со секси раскошни фотки во бикини ги поздрави фановите од...

Цеца Ражнатовиќ со секси раскошни фотки во бикини ги поздрави фановите од Малдиви (фото)

реклама:G Natural

Цеца Ражнатовиќ во моментов ужива на плажа на својот луксузен одмор на Малдивите каде што е заедно со својот дечко и пријатели.

Таа ги поздрави своите фанови кои ја следат на социјалните мрежи со неколку фотографии и сториња од луксузната соба но и бикини фотките во секси зелени бикини.

Веднаш собра над 60 000 лајкови и куп коментари за нејзиното секси тело и изглед…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------