Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца Ражнатовиќ во пешкирче и без шминка изнудува воздишки кај следбениците (фото)

Цеца Ражнатовиќ во пешкирче и без шминка изнудува воздишки кај следбениците (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ решила своите следбеници на социјалните мрежи да ги почести со една „природна“ фотка каде што таа е без шминка и само со пешкир.

Очигледно додека била во салон за убавина досадата решила да ја избегне со фоткање и објава на стори за сите фанови.

Фановите веднаш и прокоментираа дека изгледа одлично и упатија куп позитивни коментари во сандачето на Цеца.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------