Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца Ражнатовиќ се фати за глава, вакво роденденско изненадување не очекувала (фото)

Цеца Ражнатовиќ се фати за глава, вакво роденденско изненадување не очекувала (фото)

14
реклама:Лето во Банско

Во елитниот белградски клуб „Lafayette“ по неколку дена задоцнвање заради изолацијата фолк пејачката Цеца го прослави својот роденден.

Целата организација ја направила нејзината ќерка Анастасија организирајки торта и групно пеејки „Среќен роденден“, пејачката не ни претпоставувала какво изненадување и подготвила ќерка и па била навистина изненадена.

Тоа може да се забележи и од фотографиите на социјалните мрежи кои Анастасија ги споделила со фановите.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------