Home INFO Памела Андерсон повторно гола во медиумите (фото)

Памела Андерсон повторно гола во медиумите (фото)

реклама:G Natural

Заводливата американска актерка Памела Андерсон се сликала потполно гола за бренд на чанти кои не се изработуваат од кожа, туку од синтетички материјали.

Таа долги години се бори правата на животните, па дури пред неколку години и се спртиставила и на Ким Кардашијан и ја повикала да започне да носи бунди од вештачко крзно.

Актерката и на своите 53 години изгледа неверојатно и понатаму е меѓу најсексапилните жени во светот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------