Home INFO Памела Андерсон повторно гола во медиумите (фото)

Памела Андерсон повторно гола во медиумите (фото)

10
реклама:Лето во Банско

Заводливата американска актерка Памела Андерсон се сликала потполно гола за бренд на чанти кои не се изработуваат од кожа, туку од синтетички материјали.

Таа долги години се бори правата на животните, па дури пред неколку години и се спртиставила и на Ким Кардашијан и ја повикала да започне да носи бунди од вештачко крзно.

Актерката и на своите 53 години изгледа неверојатно и понатаму е меѓу најсексапилните жени во светот.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------