Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Во бебешки комбинезон и извадени гради Јелена Карлеуша повторно провоцира (фото)

Во бебешки комбинезон и извадени гради Јелена Карлеуша повторно провоцира (фото)

реклама:G Natural

Нема ден а да не објави провокативна фотографија на својот Инстаграм.

Јелена Карлеуша и овој пат предизвика лавина реакции и воздишки кај обожвателите откако постираше фотографија во комбинезон со бебешка розева боја и раскопчано деколте.

Оваа викенд фотка веднаш собра околу 10 000 лајкови и многу коментари за секси изгледот на пејачката која никого не остава рамнодушен.

View this post on Instagram

Or this one ????????????????????‍♀️

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------