Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца Ражнатовиќ загрижена и исплашена, објави видео од невремето во Белград...

Цеца Ражнатовиќ загрижена и исплашена, објави видео од невремето во Белград (видео)

реклама:4U PHARMA

Силно невреме го погоди главниот град на Србија, Белград вчера со големи дождови кои буквално носеа се пред себе.

Дека ситуацијата била навистина страшна објави на својот Инстаграм и фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ, која објави видео како надојдената вода носи контејнери и коли по улиците.

РЕКЛАМИ: ----------------------------------------------------