Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Цеца Ражнатовиќ загрижена и исплашена, објави видео од невремето во Белград...

Цеца Ражнатовиќ загрижена и исплашена, објави видео од невремето во Белград (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Силно невреме го погоди главниот град на Србија, Белград вчера со големи дождови кои буквално носеа се пред себе.

Дека ситуацијата била навистина страшна објави на својот Инстаграм и фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ, која објави видео како надојдената вода носи контејнери и коли по улиците.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------