Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дали имаш нови гради?! Ја прашаа фановите Јелена Кареуша (фото)

Дали имаш нови гради?! Ја прашаа фановите Јелена Кареуша (фото)

реклама:Велигден со Стаф

По серијата нови секси фотографии кои Јелена Карлеуша ги објави на својот Инстаграм профил не престануваат коментарите од следбениците. Покрај убавите пораки кои се насочени за убавината на пејачката и нејзиното секси тело, сепак имаше и такви кои дирекно ја прашаа:

„Дали се тоа нови гради?!“

Сепак пејачката не ги удостои со одговор овие фанови и остана дилемата дали Карлеуша повторно правела естетска операција или не…

 

View this post on Instagram

 

Roarrrrr ????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

 

View this post on Instagram

 

Hello✌???? in @prettylittlething ????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------