Home INFO Цеца видно расположена, сподели видео од нејзиниот дом и трпеза за...

Цеца видно расположена, сподели видео од нејзиниот дом и трпеза за „Св. Никола“ (ВИДЕО)

реклама:G Natural

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ постојано е дел од медиумите и вестите поврзани со нејзината кариера и приватен живот.

Но и таа постојано открива дел од нејзината приватност и што таа прави со семејството кога е во својот дом.

Така беше и овој пат со објавата на новото видео на нејзиниот Инстаграм профил од семејната атмосвера во нејзиниот дом од славата за „Свети Никола“.

И оваа година традиционално во својот дом таа го собра семејството и посебно на нејзиниот син Вељко како домакин му честиташе јавно.

 

View this post on Instagram

 

Moja lepa porodica….❤️Srecna slava! Zelim vam svima dobri ljudi mir,srecu i blagostanje!????

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------