Home INFO Свршеницата на Роналдо, убавата Георгина во секси деколте предизвика лавина воздишки (ФОТО)

Свршеницата на Роналдо, убавата Георгина во секси деколте предизвика лавина воздишки (ФОТО)

реклама:G Natural

Додека нејзиниот свршеник Роналдо дава голови во лет, прекрасната Георгина ужива со децата во еден луксузен зимски центар.

Оние кои што ја следат убавата Георгина Родригез на Инстаграм останаа подзинати од нејзината нова фотогрфија во ресторан каде што едноставно таа јаде шпагети.

Но тоа никој не го прокоментира ниту примети бидејки сите погледни се вперени во нејзините гради и деколтето кое што предизвика дузина коментари и воздишки.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------