Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Луксуз од мали нозе, ова е собата на вникот на Цеца Ражнатовиќ...

Луксуз од мали нозе, ова е собата на вникот на Цеца Ражнатовиќ (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Иако семејството Ражнатовиќ до сега успешно ја криеше собата на малиот Жељко, сестрата на Богдана не издржа и објави неколку фотографии на својот Инстаграм.

Ова е фамозната колевка за внукот, стигна специјалниот подарок од Цеца Ражнатовиќ

Декорирана со плави детали испишани со неговото име собата на бебенцето изгледа како од бајките. Баба Цеца дефинитивно се потрудила свето внуче да го дочека во прекрасна соба само за него.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------