Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ценифер Лопез го објави задникот и собра милиони лајкови (фото)

Ценифер Лопез го објави задникот и собра милиони лајкови (фото)

реклама:G Natural

Мега популарната актерка и пејачка Џенифер Лопез е во моментов една од најпопуларните ѕвездни која постојано е присутна во таблоидите посебно откако започна повторно да се гледа со Бен Афлек.

Таа на својот Инстаграм повторно ги изненади следбениците објавувајки серија фотки т.е една фотка во неколку парчиња како најава за нејзиниот нов хит.

Хитот уште не е промовиран но затоа фотката а посебно таа со делот кај задникот собра милиони лајкови…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------