Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Црна маска и златен фустан, вака Цеца Рaжнатовиќ се појави на својот...

Црна маска и златен фустан, вака Цеца Рaжнатовиќ се појави на својот прв настап по корона паузата (фото)

реклама:Лето во Банско

Како вистинска ѕвезда осмислувајки го секој детал со внимание, изгледаше Цеца Ражнатовиќ на својот прв настап по паузата заради пандемијата.

Облечена во златен фустан, почитувајки ги сите протоколи со маска на лицето Цеца уживаже со своите обожаватели во нејзиниот настап.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------