Home INFO Црвената боја одлично и прилега: Цеца поубава од било кога (фото)

Црвената боја одлично и прилега: Цеца поубава од било кога (фото)

реклама:G Natural

Таа е една од најголемите балкански ѕвезди, а со својот стил отсекогаш привлекувала внимание.

Со своите модни комбинации, пејачката ги диктира модните трендови, а се чини дека овојпат се надмина со својата појава.

Облечена во црвена комбинација, Цеца блесна на снимањето на Ѕвездите на Гранд.

Да потсетиме, Ражњатовиќ неодамна ја раскина едногодишната врска со Богдан Срејовиќ, а ниту еден од нив не ги посочи причините за крајот на љубовта.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------