Home INFO Дајте ми да ја слушнам мојата Оља! Ова било последната желба на...

Дајте ми да ја слушнам мојата Оља! Ова било последната желба на Ѓорѓе Балашевиќ

реклама:G Natural

Ѓорѓе Балашевиќ почина на 67 годишна возраст по три дена откако бил примен во Инфекивната клиника во Нови Сад.

Како што неофицијално се знае имал ковид 19 и бил во лоша состојба.

Она што го пренесуваа медиумите од извори блиски на медиумите е дека пред да замине на интензивна нега барал да ја слушне својата најголема љубов, неговата сопруга Оља.

Оваа последна желба му била исполнета и од тогаш неговата состојба се влошила, по неколку дена починал.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------