Home INFO Дај го најскапиот прстен: Се жени Дарко Лазиќ, вереницата има 19 години...

Дај го најскапиот прстен: Се жени Дарко Лазиќ, вереницата има 19 години (фото)

реклама:G Natural

Пејачот Дарко Лазаиќ пред неколку месеци се разведе од пејачката Ана Савиќ а наводно веќе планира нова венчавка.

Веќе некое време тој е во врска до Марина Гагиќ, а деновиве, како што пренесува српскиот магазин Ало, новата љубов е крунисана со веренички прстен вреден 15 000 евра.

“Дарко и Марина се во врска половина година, но нивниот однос е како да се десет години заедно. Иако често говореше дека таа е жената на неговиот живот и ќе се ожени со неа, не го сфаќавме сериозно се додека не почна да се рапрашува каде да купи веренички прстен.” – изјавува неименуван извор кој додава:

“Се смеевме како блесави зашто помеѓу прстените од пет, седум и петнаесет илјади евра, најубав беше најскапиот!”

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------