Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Далеку од очите на јавноста, каде е и што прави менаџерката на...

Далеку од очите на јавноста, каде е и што прави менаџерката на Тоше?

реклама:Лето во Банско

Балканот сеуште се сеќава на нашата најголема музичка ѕвезда Тоше Проески а тагата не поминува во денотиве кога се присетуваме на кобната несреќа.

Менаџерката на Тоше,Лилјана Петровиќ по тоа кобно утро се повлече од јавноста и далеку од метежот и естрадата започна да се занимава со нов бизнис.

Таа веќе неколку години успешно се занимава со одгледување на лаванда на огромна плантажа на која што веќе има голем број на вработени мештани од блиското село.

За успешниот бизнис и целата оваа приказна можете да ја погледнете репортажата која пред неколку години ја направија во утринската програнма на ТВ Прва во Србија…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------