Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дали ќе ја препознаете Северина на почетокот од кариерата? (фото)

Дали ќе ја препознаете Северина на почетокот од кариерата? (фото)

реклама:G Natural

Хрватската пејачка Северина која после порно скандалот стана ултра популарна сега важи за една од најбараните пејачки но и една од најзгодните и најубавите на балканската естрада.

После сите скандали веројатно Севе не реагира на ништо па очигледно дека и по објавата на оваа ретро фотографија така и ќе остане.

Сите имаме фотографија од младоста што не сакаме да ја покаќеме а очигледно на Севе е оваа…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------